Tekmovanja iz znanja in športa

Šolsko leto 2022/2023

PODROČJE TEKMOVANJE RAZRED MENTOR TERMIN – ŠOLSKO TERMIN – PODROČNO TERMIN – DRAŽAVNO REZULTATI 
SLOVENŠČINA Interesno tekmovanje iz znanja slovenščine1.-5.Učitelji razredne stopnje4. april 2023 
Interesno tekmovanje iz znanja slovenščine6.-9.Učiteljice slovenščine29. november 2022 in
4. april 2023 
   17. januar 2023    11. marec 2023 
ANGLEŠČINA Tekmovanje iz znanja angleščine 8.–9. Gordana Nikolič 22. november 2022   30. marec 2023 
Tekmovanje iz znanja angleščine 6. Tihana Turnšek 14. december 2022   21. februar 2023 
Epi Reading Badge 1.–9. Učiteljice angleščine 27. marec - 7. april 2023     
NEMŠČINA Spletno bralno tekmovanje Bücherwurm 4.–9. Urška Colnar do 19. aprila 2023 (po dogovoru)     
Tekmovanje iz znanja nemščine 8.–9.  Urška Colnar 17. november 2022 23. marec 2023 
ZGODOVINA Tekmovanje iz znanja zgodovine 8.–9. Darja Skopec 6. december 2022   9. marec 2023 
GEOGRAFIJA Tekmovanje iz znanja geografije 7.–9. Alenka Drempetič 15. november 2022 1. april 2023 
GLASBA Revija ljubljanskih pevskih zborov OPZ , MPZAndreja Martinjak  marec/april 2023 
Zborovski BUM OPZ, MPZAndreja Martinjak junij 2023 
BIOLOGIJA Proteusovo priznanje 8.–9. Lucija Šušteršič 19. oktober 2022   2. december 2022 
Tekmovanje o znanju o sladkorni bolezni 7.–9. Lucija Šušteršič 14. oktober 2022   19. november 2022 2 bronasti priznanji
GOSPODINJSTVO Tekmovanje za zlato kuhalnico 6.–8. Neža Bizovičar,
Lucija Šušteršič 
15. - 30. maj 2023 
KEMIJA Preglovo priznanje 8.–9. Natalija Ulčar 16. januar 2023  25. marec 2023 6. maj 2023 
FIZIKA Stefanovo priznanje 8.–9. Tomaž Kosmač15. februar 2023 13. april 2023 13. maj 2023 
Astronomija6.-9.Tomaž Kosmač7. december 2022 14. Januar 2023
MATEMATIKA Vegovo priznanje 1.–9. Učitelji matematike, 
Urška Jančar (3.b),
Nataša Golec (4.c),
Amadeja Križ (4.d)
16. marec 2023 5. april 2023 22. april 2022 
Logika 4.–9. Nina Cvek Bijelič,
Andreja Kozina
29. september 2022 8.,9.r /22. oktober 2022 7.r/ 22. oktober 2022
8.,9.r/ 12. november 2022  
Logična pošast 2.–9. Nina Fürst 5. maj 2023   20. maj 2023 
RAČUNALNIŠTVO Bober 4.–5. 
Uroš Bijelić  14. - 18. november 2022  (interesno tekmovanje)  
6.–9. 
14. - 18. november 2022 (selekcijsko tekmovanje)  7. januar 2023 
ŠPORT Polfinale v odbojki na mivki 7.–9. Nuša Pust 6. oktober 2022 
Ljubljanski maraton 1.–9. Učitelji športa 22. oktober 2022 
Šolski pokljuški maraton tek na smučeh 1.–9. Učitelji športa 28. januar 2023 
OSTALO Vesela šola 6.–9. Katarina Kozole 8. marec 2023 12. april 2023 

 

 

Dostopnost