Tekmovanja v znanju

VEGOVO PRIZNANJE – KENGURU – 2022

ŠOLSKO TEKMOVANJE Na šolskem tekmovanju so bronasta priznanja dosegli naslednji učenci oziroma učenke: 1. razred Učenec / učenka Oddelek Mentor Alen Beširević Zonta 1.b N. Jagličič Tina Čančula 1.b N. Jagličič Gaber Juvan 1.c M. Koštić Sara Rožič Ivić 1.c M. Koštić...

več...

Podelitev odličij Zdrav dih za navdih

V soboto, 7. maja 2022, smo se udeležili podelitve priznanj tekmovanja Zdrav dih za navdih v Mladinskem zdravilišču in letovišču Debeli rtič. Prejeli smo 5 zlatih in 3 srebrna odličja ter v prijetnem obmorskem okolju preživeli zabaven, poučen in zabaven dan. Mentorica...

več...

Rezultati državnega tekmovanja Zdrav dih za navdih

Znani so rezultati državnega tekmovanja Zdrav dih za navdih, katerega letošnja tema je bila Čas spopadanja z nalezljivo boleznijo – čas korone. Naši učenci so dosegli 6 odličij, in sicer 4 zlata in 2 srebrni: Zlata: Primož Marinč (8. c), Kristina Touzery (8. b),...

več...

Rezultati državnega tekmovanja iz znanja zgodovine

V četrtek, 10. 3. 2022 smo izvedli državno tekmovanje iz znanja zgodovine na temo Življenje Rimljanov na Slovenskem. Udeleženci tekmovanja so dosegli odlične rezultate. Isabela Lara Gracer 9.b je prejemnica zlatega priznanja, Olivija Popovič 9.c in Svit Purič 8.a pa...

več...

Rezultati Cankarjevega tekmovanja v šolskem letu 2021/22

Na državnem tekmovanju je zlato priznanje prejela Olivija Popovič iz 9. C (mentorica: S. Jazbinšek),  srebrno priznanje pa sta prejeli Nika Skodlar iz 8. C (mentorica: K. Kozole) in Izabela Lara Gracer iz 9. B (mentorica: S. Jazbinšek). Na regijskem tekmovanju so...

več...

Rezultati tekmovanja iz zgodovine 2021/22

Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja zgodovine v šolskem letu 2021/22 7. decembra 2021 smo na šoli izvedli šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine. Prejemniki bronastega priznanja so učenci: Svit Purič 8.a, Edvard Balkovec 8.b, Primož Marinč 8.c, Izabela Lara Gracer,...

več...

23. tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2021/22

23. tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2021/22 Dragi tekmovalci! Matic Čepon - 24 točk David Luka Samotorčan -29 točk Mei Krajnčič - 29 točk Olivija Popovič - 32 točk Zoja Sušnik - 36 točk. Bronasto priznanje na šolskem tekmovanju prejmejo učenci, ki so dosegli...

več...
Dostopnost