Tekmovanja v znanju

DRŽAVNO TEKMOVANJE V ZNANJU ANGLEŠKEGA JEZIKA – REZULTATI

Državnega tekmovanja v znanju angleščine za devete razrede sta se udeležili Daša Ponikvar in Sandra Laznik iz 9.a razreda. Daša Ponikvar je dosegla zlato priznanje, Sandra Laznik pa srebrno priznanje. Obema tekmovalkama iskreno čestitam!   Mentorica Gordana...

več...

Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanje

Učenca David Luka Samotorčan (8. b) in Jaša Verovnik (9 . b) sta na šolskem tekmovanju prejela bronasto priznanje in se uvrstila na državno tekmovanje.  David Luka Samotrorčan je prejel zlato Stefanovo priznanje, Jaša Verovnik pa srebrno. Čestitke!  Mentorica: Tanja...

več...

Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanje

Učenki Julija Osojnik (8. b) in Rubi Krmelj (9 . b) sta na šolskem tekmovanju prejeli bronasto priznanje in se uvrstili na državno tekmovanje. Julija Osojnik je prejela zlato Preglovo priznanje. Čestitke! Mentorica: Tanja Župec Dečman

več...
Tekmovanje “Logična pošast”

Tekmovanje “Logična pošast”

TEKMOVANJE    »LOGIČNA POŠAST« 7. 5. 2021 smo na OŠ Vrhovci izvedli šolsko tekmovanje v logičnem mišljenju »Logična pošast«. Udeležilo se ga je 12 učencev od 2. do 9. razreda. Dosegli so naslednje rezultate: BISERNO  ŠOLSKO  PRIZNANJE 10 tekmovalcev BRONASTO  ŠOLSKO...

več...

Državno tekmovanje iz matematike

15.5.2021 je na OŠ Vrhovci potekalo državno tekmovanje iz matematike. Število tekmovalcev: 18 5.razred:  Kaja Ucman - SREBRNO PRIZNANJE Alfred Popovič - SREBRNO PRIZNANJE 6.razred: Ela Biasizzo - ZLATO PRIZNANJE Lucija Oven - SREBRNO PRIZNANJE 7.razred: Jure Steiner -...

več...

Državno tekmovanje iz znanja zgodovine

Na državnem tekmovanju iz znanja zgodovine, ki je potekalo 19. 5. 2021 na šoli, je učenka 8.b razreda Izabela Lara Gracer prejela srebrno priznanje. Iskrene čestitke.                                                                                           mentorica:...

več...

Šolsko tekmovanje – matematični kenguru

Na državno tekmovanje so se uvrstili: 

Alfred Popovič, Kaja Ucman, Žiga Majc, Ela Biasizzo, Lucija Oven, Svit Purič, Nikolaj Steiner, Jure Steiner, Mei Krajnčič, Anja Završki, Jure Leskovšek, David Luka Samotorčan, Aida Ališić, Gabrijel Steiner, Zoja Sušnik, Sandra Laznik, Izak Sean Suhorepec, Jaša Verovnik in Julijana Masten,

več...

Državno tekmovanje iz angleškega jezika – 8. razred

19. 4. 2021 je na šoli potekalo tekmovanje iz angleškega jezika za osmošolce. Udeležili so se ga štirje učenci - Eva Merklin, Julija Osojnik, David Luka Samotorčan ter Lena Guzej. Lena Guzej je prejela zlato priznanje, David Luka Samotorčan pa srebrno priznanje....

več...
Dostopnost