Spoštovani starši,

v društvu Verjamem vate verjamemo v dobroto ljudi, kot tudi v trajnostno naravnano družbo. Z zbiranjem oblačil za Našo trgovin’co ste naredili korak bližje k človeku in čistejšemu okolju. Pri nas vsa podarjena oblačila, obutev, igrače dobijo novo vrednost. S prodajo izdelkov v Naši trgovin’ci omogočamo delovanje našega dnevnega centra za ljudi z motnjo v telesnem in duševnem razvoju. Izdelke v Našo trgovin’co prinesejo ljudje, ki poznajo našo zgodbo. Ker pa je le teh malo, smo veseli vseh akcij, ki se zgodijo v okviru organizacij in posameznikov, kot je vaša prijazna učiteljica Urška Jančar.

Za vse podarjene izdelke se vam iz srca zahvaljujemo. Prijazno vas vabimo, da nas obiščete v Domžalah v Naši trgovin’ci, da dobite občutek, kako deluje trgovina iz druge roke z inkluzijo oseb s posebnimi potrebami v delo.

Z akcijo zbiranja oblačil bomo nadaljevali tudi v mesecu maju. V prilogi vam pošiljamo kratko zgibanko, ki smo jo pripravili v ta namen.

Veseli bomo vašega odziva.

Hvala in prijazen pozdrav.

Vesna Vehovec, dir.

 

Prošnja za zbiranje oblačil – zgibanka