Skoči na glavno vsebino
Select Page

Noč knjige 2023 smo na šoli obeležili z zaključkom projekta BRALNI MAČKI v 4. c in 4. d-razredu.

V ponedeljek, 24. 4. 2023, smo se zbrali ob 17. uri v šoli.

Najprej smo pripravili postelje v razredu, sledilo je žrebanje prijateljev z darili, obiskala nas je urednica Mladinske knjige  ga. Alenka Veler, nadaljevali smo s pojedino »pice, da te kap«, igranjem v telovadnici, branjem knjig v postelji, mini risanko in zaključnim branjem pravljice.  Vmes nas je obiskala tudi gospa ravnateljica in nam zaželela lep večer.

Uf, končno smo utrujeni popadali v trde postelje – spalne vreče in se prepustili sanjam o čudovitem dnevu.

Imeli smo se čarobno.

 

                                                                                                            Bralni mački in

 

 

Dostopnost