Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na državnem tekmovanju »Zdrav dih za navdih«, ki ga je letos že 24. leto organiziralo Društvo Pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije, so dosegli učenci naše šole zelo lepe rezultate.

Zlata trstika: Lara Ličen (6. a), Žiga Kostevc Redek (9. c), Mark Stanisavljevič (9. c), Maša Demšar (6. b), Uršula Maruša Maček (6. b), Ava Zalaznik (6. b), Kiara Cicmil (7. a), Iva Grabrijan (7. a), Luna Kepa Uhan (7. a), Eva Medved (7. a), Kaja Ucman (7. a), Irina Kljun (7. b), Alja Savić (7. b), Paulina Rutar (7. b), Hana Zupančič (7. c), Alfred Popovič (7. a).

Srebrna trstika: Zoja Pučnik (6. c), Taja Katarina Sojar (6. c), Aleksander Tišler (9. c).

Bronasta trstika: Nina Mazovec (9. a).

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

 

Mentorici Katarina Kozole in Sanja Jazbinšek

Dostopnost