Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Pred nami je začetek novega šolskega leta, zato vam pošiljamo nekaj obvestil o poteku prvega šolskega dne.

Sprejem vseh prvošolcev bo v petek, 1. 9. 2023, ob 10. uri, v veliki telovadnici Osnovne šole Vrhovci.

Učenci od 2. do 9. razreda s poukom pričnejo ob 8.20 (predure na prvi šolski dan ni). V šolo prinesejo šolske potrebščine po petkovem urniku in šolske copate. 1. in 2. šolsko uro se bodo zadržali skupaj z razrednikom, nato pa bo pouk potekal po urniku, ki bo objavljen v ponedeljek, 28. 8. 2023, na spletni strani šole in v eAsistentu.

Prvi šolski dan bo za učence zagotovljen šolski prevoz, jutranje varstvo od 6.30, prehrana in podaljšano bivanje do 16.30. Učencem, ki bodo prvi dan v podaljšanem bivanju, morajo starši napisati, do kdaj bodo ostali in s kom bodo odšli domov.

Roditeljski sestanki bodo predvidoma v drugem tednu septembra, po razporedu, ki bo objavljen v koledarju dogodkov na spletni strani šole.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta.

Lep pozdrav!
                                                                                                    Ravnateljica

                                                                                                    Marjanca Vampelj

 

 

Dostopnost