Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Ponovno se leto izteka in približuje se čas obdarovanja, radosti in veselja.

»Za otroški nasmeh« je dobrodelni teden Rdečega križa Slovenije – Območnega združenja Ljubljana, ko na osnovnih, srednjih šolah in v dijaških domovih istočasno poteka dobrodelna akcija zbiranja donacij. Namen akcije je zbrati donacije, ki so namenjene otrokom iz socialno in materialno ogroženih družin in jim s tem pričarati vsaj kanček prazničnega vzdušja.

Letos bo dobrodelni teden potekal od 20. do 27. novembra 2023.

Podarite lahko: SUHO SADJE, PIŠKOTE, SLADKARIJE in NOVE KAPE, ŠALE, NOGAVICE, ROKAVICE za otroke.

Prinesene stvari prosim oddajte v 2.a razred, kjer jih bodo po končani akciji prevzeli predstavniki Rdečega križa Ljubljana.

Prijazno vabljeni, da se pridružite akciji.

Organizatorka akcije: Jana Suhadolc                                                                                                                                     Ravnateljica: Marjanca Vampelj