Učitelji in drugi strokovni delavci
Šolsko leto 2023/2024
Razred | Razrednik / razredničarka / učitelj / učiteljica | Podaljšano bivanje / predmet / drugo strokovno delo |
---|---|---|
1. a | Nataša Jagličić, Špela Dolenc | 1. a – Špela Dolenc, Alenka Kuhar, Tina Prešeren |
1. b | Anja Šuštar, Alenka Kuhar | 1. b – Nataša Fink |
1. c | Marina Ristova Firer, Renata Kreissler | 1. c – Katja Fortun |
1. d | Špela Strmec, Anja Šivic | 1. d – Jaka Žabjek |
2. a | Nina Fürst | 2. a – Jana Suhadolc |
2. b | Aljaž Mulec | 2. b – Damjana Jevšček |
2. c | Jerneja Šorli | 2. c – Maja Laznik |
2. d | Vesna Špehar | 2. d – Mateja Lenaršič |
3. a | Ana Zalar | 3. a, 5. b – Urška Erjavec |
3. b | Jerca Potrebuješ | 3. b – Biserka Karneža Cerjak |
3. c | Karmen Milovanović | 3. c, 5. b – Andreja Rančigaj |
3. d | Urška Jančar | 3. d – Ana Murko |
4. a | Petra Glavić | 4. a – Pavlina Ošlak |
4. b | Amadeja Križ | 4. b – Miha Babšek, Vesna Vitrih, Ina Pavlenč |
4 . c | Jana Košir | 4. c – Tomaž Kosmač, Alenka Drempetič, Neža Bizovičar |
4. d | Nataša Golec | 4. d – Daniel Vončina, Tina Prešeren |
5. a | Gašper Gole | 5. a, c, d – Anže Petrač |
5. b | Irma Starman | 3. a, 5. b – Urška Erjavec 3. c, 5. b – Andreja Rančigaj |
5. c | Suzana Janša | 5. a, c, d – Anže Petrač |
5. d | Nina Cvek Bijelič | 5. a, c, d – Anže Petrač |
6. a | Urška Colnar | N2N, NI1, NI2, NI3, TJA |
6. b | Darja Skopec | ZGO, FIE, FIK |
6. c | Lucija Šušteršič | BIO, GOS, VEO, vodja šolske prehrane |
7. a | Katarina Kozole | SLJ |
7. b | Miha Babšek | ŠPO, OPB, KOL |
7. c | Nuša Pust | ŠPO, NŠP |
8. a | Alenka Drempetič | GEO, DKE, TVZ, OPB |
8. b | Andreja Martinjak | GUM, OPZ, MPZ |
8. c | Senja Školc Sušnik | knjižničarka, SLJ, GKL |
9. a | Vili Horvat | ŠPO, IŠPn, ŠZZ, NŠP |
9. b | Tina Lipovšek Željko | SLJ |
9. c | Andrej Tihi | ŠPO, IŠPo, ŠSP |
Melita Ažman | DSP | |
Maja Bavdek | GOS, NAR, SPH | |
Uroš Bijelić | MME, UBE, FVZ, VID | |
Polona Dakskobler | MAT | |
Mateja Tea Dereani | TJA | |
Karmen Dolenc | TJA | |
Aleksandra Dolinar | spremljevalka | |
Nataša Fink | N1A, OPB | |
Bernarda Frass | knjižničarka | |
Tina Golias Harle | / | |
Maja Habicht Gorički | DSP, ŠSS | |
Vesna Hlebec Štruc | DSP | |
Maja Jablanović | / | |
Sanja Jazbinšek | / | |
Jernej Jurčec | ŠSS | |
Tomaž Kosmač | MAT, FIZ, TIT, SLZ, OGL, OPB | |
Andreja Kozina | MAT | |
Bojan Lipovec | GEO | |
Lucija Lorger Hriberšek | TJA | |
Dafne Marko | / | |
Vesna Mucić | DSP | |
Gordana Nikolič | TJA | |
Jana Okorn | DSP | |
Ina Pavlenč | DSP, OPB | |
Tina Prešeren | ŠPO, OPB | |
Tadeja Pust Samotorčan | DSP, ŠSS | |
Andreja Rančigaj | OPB, LAB | |
Martin Rihtar | TIT, RGT, OGL, NTE | |
Jaka Šoster | SLJ | |
Natalija Ulčar | KEM, FIZ, POK | |
Vesna Vitrih | LUM, LS1, LS2, LS3, OPB |
Kratice | |
---|---|
Kratice obveznih predmetov | SLJ (Slovenščina), MAT (Matematika), TJA (Angleščina), ŠPO (Šport), NAR (Naravoslovje), KEM (Kemija), FIZ (Fizika), BIO (Biologija), GOS (Gospodinjstvo), TIT (Tehnika in tehnologija), GEO (Geografija), ZGO (Zgodovina), LUM (Likovna umetnost), GUM (Glasbena umetnost), DKE (Domovinska in državljanska kultura in etika). |
Kratice obveznih izbirnih predmetov | Filmska vzgoja (FVZ), Filozofija za otroke – Kritično mišljenje (FIK), Filozofija za otroke – Etična raziskovanja (FIE), Gledališki klub (GKL), Izbrani šport – nogomet (IŠPn), Izbrani šport – odbojka (IŠPo), Likovno snovanje I (LS1), Likovno snovanje II (LS2), Likovno snovanje III (LS3), , Načini prehranjevanja (NPH), Nemščina 1 (NI1), Nemščina 2 (NI2), Nemščina 3 (NI3), Obdelava gradiv – Les (OGL), Osnovni vbodi in tehnike vezenja (VEO), Poskusi v kemiji (POK), Računalništvo – Multimedija (MME), Računalništvo – Urejanje besedil (UBE), Risanje v geometriji in tehniki (RGT), Sodobna priprava hrane (SPH), Sonce, Luna in Zemlja (SLZ), Šport za sprostitev (ŠSP), Šport za zdravje (ŠZZ), Turistična vzgoja (TVZ). |
Kratice neobveznih izbirnih predmetov | N1A (Prvi tuji jezik – angleščina), N2N (Drugi tuji jezik – nemščina), NTE (Neobvezni izbirni predmet: Tehnika), NŠP (Neobvezni izbirni predmet: Šport). |
Ostale kratice | DSP (Dodatna strokovna pomoč), KOL (Kolesarski izpit), LAB (laborantka), MPZ (Mladinski pevski zbor), OPB (organizirano podaljšano bivanje), OPZ (Otroški pevski zbor), ŠSS (šolska svetovalna služba), VID (vodja informacijskih dejavnosti). |