Skoči na glavno vsebino
Select Page

 

Učitelji in drugi strokovni delavci

Šolsko leto 2023/2024

RazredRazrednik / razredničarka / učitelj / učiteljicaPodaljšano bivanje / predmet / drugo strokovno delo
1. aNataša Jagličić, Maja Jablanović1. a – Maja Jablanović, Alenka Kuhar, Tina Prešeren
1. bAnja Šuštar, Alenka Kuhar1. b – Nataša Fink
1. cMarina Ristova Firer, Renata Kreissler1. c – Katja Fortun
1. dŠpela Strmec, Anja Šivic1. d – Jaka Žabjek
2. aNina Fürst2. a – Jana Suhadolc
2. bAljaž Mulec2. b – Damjana Jevšček
2. cJerneja Šorli2. c – Maja Laznik
2. dVesna Špehar2. d – Mateja Lenaršič
3. aAna Zalar3. a, 5. b – Urška Erjavec
3. bJerca Potrebuješ3. b – Špela Dolenc
3. cKarmen Milovanović3. c, 5. b – Andreja Rančigaj
3. dUrška Jančar3. d – Ana Murko
4. aPetra Glavić4. a – Pavlina Ošlak
4. bAmadeja Križ4. b – Miha Babšek, Vesna Vitrih, Ina Pavlenč
4 . cJana Košir4. c – Tomaž Kosmač, Alenka Drempetič, Neža Bizovičar
4. dNataša Golec4. d – Daniel Vončina, Tina Prešeren
5. aGašper Gole5. a, c, d – Anže Petrač
5. bIrma Starman3. a, 5. b – Urška Erjavec
3. c, 5. b – Andreja Rančigaj
5. cSuzana Janša5. a, c, d – Anže Petrač
5. dNina Cvek Bijelič5. a, c, d – Anže Petrač
6. aUrška ColnarN2N, NI1, NI2, NI3, TJA
6. bDarja SkopecZGO, FIE, FIK
6. cLucija ŠušteršičBIO, GOS, VEO, vodja šolske prehrane
7. aKatarina KozoleSLJ
7. bMiha BabšekŠPO, OPB, KOL
7. cNuša PustŠPO, NŠP
8. aAlenka DrempetičGEO, DKE, TVZ, OPB
8. bAndreja MartinjakGUM, OPZ, MPZ
8. cSanja JazbinšekSLJ
9. aVili HorvatŠPO, IŠPn, ŠZZ, NŠP
9. bTina Lipovšek ŽeljkoSLJ
9. cAndrej TihiŠPO, IŠPo, ŠSP
Melita AžmanDSP
Maja BavdekGOS, NAR, SPH
Uroš BijelićMME, UBE, FVZ, VID
Neža BizovičarOPB
Polona DakskoblerMAT
Karmen DolencTJA
Aleksandra Dolinarspremljevalka
Nataša FinkN1A, OPB
Bernarda Frassknjižničarka
Tina Golias Harle
Maja Habicht GoričkiDSP, ŠSS
Vesna Hlebec ŠtrucDSP
Jernej JurčecŠSS
Tomaž KosmačMAT, FIZ, TIT, SLZ, OGL, OPB
Andreja KozinaMAT
Bojan LipovecGEO
Lucija Lorger HriberšekTJA
Dafne MarkoTJA
Vesna MucićDSP
Gordana NikoličTJA
Jana OkornDSP
Ina PavlenčDSP, OPB
Tina PrešerenŠPO, OPB
Tadeja Pust SamotorčanDSP, ŠSS
Andreja RančigajOPB, LAB
Martin RihtarTIT, RGT, OGL, NTE
Senja Školc Sušnikknjižničarka, SLJ, GKL
Natalija UlčarKEM, FIZ, POK
Vesna VitrihLUM, LS1, LS2, LS3, OPB

Kratice
Kratice obveznih predmetovSLJ (Slovenščina), MAT (Matematika), TJA (Angleščina), ŠPO (Šport), NAR (Naravoslovje), KEM (Kemija), FIZ (Fizika), BIO (Biologija), GOS (Gospodinjstvo), TIT (Tehnika in tehnologija), GEO (Geografija), ZGO (Zgodovina), LUM (Likovna umetnost), GUM (Glasbena umetnost), DKE (Domovinska in državljanska kultura in etika).
Kratice obveznih izbirnih predmetovFilmska vzgoja (FVZ), Filozofija za otroke – Kritično mišljenje (FIK), Filozofija za otroke – Etična raziskovanja (FIE), Gledališki klub (GKL), Izbrani šport – nogomet (IŠPn), Izbrani šport – odbojka (IŠPo), Likovno snovanje I (LS1), Likovno snovanje II (LS2), Likovno snovanje III (LS3), , Načini prehranjevanja (NPH), Nemščina 1 (NI1), Nemščina 2 (NI2), Nemščina 3 (NI3), Obdelava gradiv – Les (OGL), Osnovni vbodi in tehnike vezenja (VEO), Poskusi v kemiji (POK), Računalništvo – Multimedija (MME), Računalništvo – Urejanje besedil (UBE), Risanje v geometriji in tehniki (RGT), Sodobna priprava hrane (SPH), Sonce, Luna in Zemlja (SLZ), Šport za sprostitev (ŠSP), Šport za zdravje (ŠZZ), Turistična vzgoja (TVZ).
Kratice neobveznih izbirnih predmetovN1A (Prvi tuji jezik – angleščina), N2N (Drugi tuji jezik – nemščina), NTE (Neobvezni izbirni predmet: Tehnika), NŠP (Neobvezni izbirni predmet: Šport).
Ostale kraticeDSP (Dodatna strokovna pomoč), KOL (Kolesarski izpit), LAB (laborantka), MPZ (Mladinski pevski zbor), OPB (organizirano podaljšano bivanje), OPZ (Otroški pevski zbor), ŠSS (šolska svetovalna služba), VID (vodja informacijskih dejavnosti).

Dostopnost