Skoči na glavno vsebino
Select Page

Se tudi vam zdi, da je barvna slika, ki je natisnjena statična ali miglja? Koliko obrazov vidite na drugi sliki?

 

 

 

 

 

 

 

V četrtek,16. 11. 2023, smo v okviru ISP-nadarjeni in interesne dejavnosti Radovedni odšli na ogled Hiše iluzij v Ljubljani. Zabavno-izkušenjsko potovanje je spremljalo veliko čudenja in zabave. Nekateri izmed nas smo si iluzije ogledali prvič, posamezniki pa že večkrat. Ko se čudiš, zakaj iluzije doživljaš, čutiš, vidiš, kot jih, najdeš odgovore v delovanju naših možganov in v fizikalnih razlagah.
Polni presenetljivih spoznanj o nenavadnem delovanju naših možganov smo se odločili, da bomo našli še kakšno zanimivo predavanje, na katerem nam bodo strokovnjaki razložili, kako delujejo naši možgani.

Mentorice: Maja Habicht Gorički, Joži Okorn, Senja Školc Sušnik

 

Dostopnost