Mehurčki

Mehurčki

 

Na naši šoli smo izvedli tudi tekmovanje iz slovenščine za učence 1. VIO – Mehurčki, ki se ga je udeležilo 30 učencev.

Najboljše rezultate so dosegle: Ema Đurović in Ema Rebernik iz 3. c, Lucija Setničar (3. b), Mila Zoja Šircelj Vindiš (3. a) in Juta Trotovšek (3. c).

 

Čestitamo vsem učencem, ki so se udeležili tekmovanja.

 

Senja Školc Sušnik,

organizatorica tekmovanja na OŠ Vrhovci

 

Tekmovanje iz kemije v šolskem letu 2021/22  

Tekmovanje iz kemije v šolskem letu 2021/22  

Na šolskem tekmovanju so bronasta Preglova priznanja dosegli naslednji učenci oziroma učenke:

Manca Medved 8.a

Jure Steiner 8. a

Primož Marinč 8. c

Julija Osojnik 9. b

Izabela Lara Gracer 9. b

Vsi so se tudi uvrstili na državno tekmovanje. Jure Steiner in Julija Osojnik sta prejela srebrno priznanje.

Iskrene čestitke vsem udeležencem!

Mentorica: Tanja Župec Dečman

VEGOVO PRIZNANJE – KENGURU – 2022

ŠOLSKO TEKMOVANJE

Na šolskem tekmovanju so bronasta priznanja dosegli naslednji učenci oziroma učenke:

1. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Alen Beširević Zonta

1.b

N. Jagličič

Tina Čančula

1.b

N. Jagličič

Gaber Juvan

1.c

M. Koštić

Sara Rožič Ivić

1.c

M. Koštić

Perun Mrak

1.c

M. Koštić

Katarina Strajnar

1.b

N. Jagličič

Maid Aganović

1.c

M. Koštić

Sara Kreitmayer

1.c

M. Koštić

Iva Podbregar

1.c

M. Koštić

Paula Rutar

1.b

N. Jagličič

Essien Vaz Fernandes

1.a

U. Erjavec

Liza Amarie Weissenbach

1.a

U. Erjavec

Zoja Gorjup

1.c

M. Koštić

Mia Aćimović

1.a

U. Erjavec

Iva Adlešič

1.c

M. Koštić

Tomas Baloh Leban

1.a

U. Erjavec

Tristan Baloh Leban

1.a

U. Erjavec

Filip Borštnar

1.c

M. Koštić

Oto Božič

1.b

N. Jagličič

Zoja Deržič

1.d

A. Šuštar

Tommas Dolderer

1.c

M. Koštić

Tijana Eržen

1.b

N. Jagličič

Elena Galindo Zidarič

1.d

A. Šuštar

Tilen Gergar

1.d

A. Šuštar

Luka Greiser

1.c

M. Koštić

Lara Grmek

1.b

N. Jagličič

Sara Hegić

1.a

U. Erjavec

Mark Jaklič

1.a

U. Erjavec

Tine Kožuh Manfreda

1.a

U. Erjavec

Mark Križmančič

1.a

U. Erjavec

Adrijan Meserko

1.b

N. Jagličič

Domen Metelko

1.c

M. Koštić

Jaka Otoničar

1.d

A. Šuštar

Boni Pavlin

1.c

M. Koštić

Zoja Ploj

1.a

U. Erjavec

Lukas Previšič

1.a

U. Erjavec

Tisa Stanovnik

1.b

N. Jagličič

Vito Stevandić

1.d

A. Šuštar

Katarina Šemrov

1.c

M. Koštić

Zarja Trontelj

1.a

U. Erjavec

2. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Jaša Kljun

2.a

V. Špehar

Noa Aviram Vodišek

2.c

N. Fürst

Vita Farkaš

2.c

N. Fürst

Vid Golob

2.c

N. Fürst

Oto Zorman

2.a

V. Špehar

Natalija Siobhán Bartolj

2.b

T. Oražem Ćosić

Aleksander Noel Bizjak

2.c

N. Fürst

Matej Magdevski

2.b

T. Oražem Ćosić

Jan Rožič

2.c

N. Fürst

Ajda Špindler

2.d

J. Šorli

Lovro Zalaznik

2.d

J. Šorli

Gašper Suban

2.c

N. Fürst

Viktorija Cencelj

2.b

T. Oražem Ćosić

Jens Čergan

2.a

V. Špehar

Tom Gavrilov

2.c

N. Fürst

Miha Kordeš

2.c

N. Fürst

Drejc Lojk

2.b

T. Oražem Ćosić

Jaka Penko

2.a

V. Špehar

Julija Plestenjak

2.b

T. Oražem Ćosić

Filip Stojanović

2.c

N. Fürst

Sofija Alič

2.a

V. Špehar

3. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Ema Đurović

3.c

N. Golec

Tristan Otoničar

3.c

N. Golec

Orion Vanič

3.d

A. Križ

Dora Amelie Weissenbach

3.b

U. Jančar

Isabella Sofia Gjerek

3.a

P. Glavić

Ema Rebernik

3.c

N. Golec

Miša Tušar

3.c

N. Golec

Uma Ismail

3.b

U. Jančar

Matic Egelič

3.c

N. Golec

Iva Urbančič

3.b

U. Jančar

Oskar Bočko

3.c

N. Golec

Aleks Putar

3.c

N. Golec

4. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Mark Ucman

4.c

J. Košir

Filip Oven

4.a

A. Stružnik

Vesna Žel

4.a

A. Stružnik

Ruben Balkovec

4.a

A. Stružnik

Benjamin Steiner

4.b

P. Ošlak

Gašper Krištofič

4.c

J. Košir

Maša Verginc

4.a

A. Stružnik

Klara Janežič

4.c

J. Košir

Naja Povše

4.a

A. Stružnik

5. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Matej Strajnar

5.c

A. Zavrl

Matija Trobec

5.a

N. Cvek Bijelič

Peter Cencelj

5.c

A. Zavrl

Jure Hanc

5.a

N. Cvek Bijelič

6. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Kaja Ucman

6.b

A. Kozina

Andraž Može

6.a

R. Dužič

Luna Kepa Uhan

6.a

R. Dužič

Hana Zupančič

6.c

R. Dužič

Tine Steiner

6.c

R. Dužič

Lija Krošelj

6.c

R. Dužič

Žiga Majc

6.a

R. Dužič

Alfred Popovič

6.a

R. Dužič

Lien Faletič

6.b

A. Kozina

Miha Zdešar

6.a

R. Dužič

Eva Medved

6.a

R. Dužič

Pascal Tom Trontelj

6.c

R. Dužič

7. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Ela Biasizzo

7.b

J. Okorn

Lucija Oven

7.c

J. Okorn

Tibor Maček

7.a

J. Okorn

Jan Mai Faletič

7.c

J. Okorn

Vesna Bregar Pavlin

7.a

J. Okorn

Brina Verovnik

7.b

J. Okorn

8.razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Gal Doljšak

8.a

R. Dužič

Manca Medved

8.a

R. Dužič

Primož Marinč

8.c

A. Kozina

Svit Purič

8.a

J. Okorn

Jure Steiner

8.a

J. Okorn

Edvard Balkovec

8.b

A. Kozina

Aleksander Masten

8.c

R. Dužič

9. razred

Učenec / učenka

Oddelek

Mentor

Maks Žižek

9.c

R. Dužič

Julija Osojnik

9.b

A. Kozina

Aida Ališić

9.b

A. Kozina

Anja Završki

9.b

A. Kozina

Gabrijel Steiner

9.c

A. Kozina

Vid Martinjak

9.b

R. Dužič

David Luka Samotorčan

9.b

R. Dužič

 

REGIJSKO TEKMOVANJE

Iz regijskega tekmovanja na državno tekmovanje so se uvrstili naslednji učenci oziroma učenke:

6. razred

Učenec / učenka

Mentor

Pascal Tom Trontelj

Renata Dužič

Luna Kepa Uhan

Renata Dužič

Alfred Popovič

Renata Dužič

Tine Steiner

Renata Dužič

Kaja Ucman

Andreja Kozina

7. razred

Učenec / učenka

Mentor

Ela Biasizzo

Jožica Okorn

8. razred

Učenec / učenka

Mentor

Jure Steiner

Jožica Okorn

Svit Purič

Jožica Okorn

9. razred

Učenec / učenka

Mentor

Anja Završki

Andreja Kozina

Aida Ališić

Andreja Kozina

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE

Na državnem tekmovanju so srebrna ali zlata priznanja dosegli naslednji učenci ali učenke:

6. razred

Priznanje

Učenec / učenka

Mentor

ZLATO

Kaja Ucman

Andreja Kozina

 

 

 

SREBRNO

Tine Steiner

Renata Dužič

 

Luna Kepa Uhan

Renata Dužič

 

Alfred Popovič

Renata Dužič

7. razred

Priznanje

Učenec / učenka

Mentor

ZLATO

Ela Biasizzo

Jožica Okorn

8. razred

Priznanje

Učenec / učenka

Mentor

SREBRNO

Jure Steiner

Jožica Okorn

9. razred

Priznanje

Učenec / učenka

Mentor

SREBRNO

Aida Ališić

Andreja Kozina

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

 

 

 

 

Rezultati državnega tekmovanja Zdrav dih za navdih

Znani so rezultati državnega tekmovanja Zdrav dih za navdih, katerega letošnja tema je bila Čas spopadanja z nalezljivo boleznijo – čas korone.

Naši učenci so dosegli 6 odličij, in sicer 4 zlata in 2 srebrni:

Zlata:

Primož Marinč (8. c), Kristina Touzery (8. b), Izabela Lara Gracer (9. b) in Olivija Popovič (9. c)

Srebrni:

Mei Krajnčič (9. c), Anja Završki (9. b)

 

Vsem iskreno čestitamo!

Mentorica: Katarina Kozole

Rezultati državnega tekmovanja iz znanja zgodovine

V četrtek, 10. 3. 2022 smo izvedli državno tekmovanje iz znanja zgodovine na temo Življenje Rimljanov na Slovenskem.

Udeleženci tekmovanja so dosegli odlične rezultate. Isabela Lara Gracer 9.b je prejemnica zlatega priznanja, Olivija Popovič 9.c in Svit Purič 8.a pa srebrnega priznanja na državnem nivoju.

Iskrene čestitke!

                                                  Mentorica tekmovanja: Darja Skopec

 

Rezultati Cankarjevega tekmovanja v šolskem letu 2021/22

Na državnem tekmovanju je zlato priznanje prejela Olivija Popovič iz 9. C (mentorica: S. Jazbinšek),  srebrno priznanje pa sta prejeli Nika Skodlar iz 8. C (mentorica: K. Kozole) in Izabela Lara Gracer iz 9. B (mentorica: S. Jazbinšek).

Na regijskem tekmovanju so prejeli srebrna priznanja: Nika Skodlar iz 8. C (mentorica: K. Kozole), Izabela Lara Gracer iz 9.b, Olivija Popovič in Mark Janžekovič iz 9.c (mentorica: S. Jazbinšek).

Na šolskem tekmovanju so bronasta priznanja prejeli: Val Zavrtanik, Vita Gabrijelčič, Brina Delić Šori, Teodor Perišić, Brina Petrović Herman, Naja Povše iz 4.a (mentorica: A. Stružnik), Lara Guzej, Ema Kragelj iz 4.b (mentorica: P. Ošlak), Mark Ucman, Ožbej Zupančič iz 4.c (mentorica: J. Košir);  Jure Hanc, Sara Trček iz 5.a (mentorica: N. Cvek Bijelič), Lili Cimerman Bec iz 5.b (mentorica: I. Starman), Nika Janžekovič, Maja Marinč, Naja Bobovnik, Vida Đurović, Peter Cencelj, Matej Strajnar iz 5.c (mentor: A. Zavrl);  Alfred Popovič iz 6.a, Kaja Ucman iz 6.b, Hana Zupančič, Lija Krošelj, Janja Šemrov iz 6.c (mentorica: S. Jazbinšek); Ema Motoh iz 7.a, Ela Biasizzo iz 7.b, Nena Čoga iz 7.c (mentorica: T. Lipovšek Željko); Kristina Touzery iz 8.b in Nika Skodlar iz 8.c (mentorica: K. Kozole); Izabela Lara Gracer, Julija Osojnik, Zoja Sušnik iz 9.b, Olivija Popovič, Mark Janžekovič iz 9.c (mentorica: S. Jazbinšek).

Vsem tekmovalcem in mentorjem iskreno čestitamo!

Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja geografije v šolskem letu 2021/22

16. novembra 2021 smo na šoli izvedli šolsko tekmovanje iz znanja geografije.
Prejemniki bronastega priznanja so učenci: Ela Biasizzo 7.b, Svit Purič 8.a, Izabela Lara Gracer, Julija
Osojnik, Eva Merklin, Anja Završki, Zoja Sušnik, David Luka Samotorčan iz 9.b in Olivija Popovič ter
Mark Janžekovič iz 9.c razreda.
Iskrene čestitke vsem udeležencem, še posebej pa dobitnikom priznanja.
Mentor:
Bojan Lipovec

Rezultati tekmovanja iz zgodovine 2021/22

Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja zgodovine v šolskem letu 2021/22

7. decembra 2021 smo na šoli izvedli šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine.

Prejemniki bronastega priznanja so učenci: Svit Purič 8.a, Edvard Balkovec 8.b, Primož Marinč 8.c, Izabela Lara Gracer, Aida Ališić, Julija Osojnik iz 9.a in Olivija Popovič iz 9.c razreda.

Na državno tekmovanje so se uvrstili Izabela Lara Gracer 9.a, Olivija Popovič 9.c in Svit Purič 8.a.

Iskrene čestitke vsem udeležencem, še posebej pa dobitnikom priznanja in uvrščenim na državno raven tekmovanja.

Mentorica:
Darja Skopec

Dostopnost