Skoči na glavno vsebino
Select Page

22.11.2022 je potekalo šolsko tekmovanje učencev 8. in 9. razreda s področja angleščine. Tekmovanja se je udeležilo 19 učencev iz osmih razredov in 17 učencev iz devetih razredov. Bronasto priznanje je doseglo 12 učencev iz osmih razredov in 10 učencev iz devetih razredov. Na državno tekmovanje se je uvrstila Vesna Bregar Pavlin iz 8.a razreda.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za dosežene rezultate!

Prejemniki bronastega priznanja:

OSMI RAZRED DEVETI RAZRED
Vesna Bregar Pavlin Iza Ferkulj
Lucija Oven Taja Katarina Sojar
Ela Biasizzo Jaša Skubic
Tibor Maček Inaja Bedenčič
Lina Repovš Edvard Balkovec
Manca Smolčič Svit Purič
Ema Škof Manca Medved
Aljaž Trček Jure Steiner
Timotej Pajntar Primož Marinč
Vitan Stergar Jaklič Kristina Touzery
Janez Škerl  
Nena Čoga  

Dostopnost